Czym się wyróżniamy...

Gołąb pocztowy, gołębie pocztowe

Wydawanie dobrej gazety, w szczególności specjalistycznej, jest rzeczą bardzo trudną. Każdy wydawca musi zdać sobie z tego sprawę. My to wiemy i z pokorą zajmujemy się tworzeniem pierwszego specjalistycznego czasopisma dla hodowców gołębi pocztowych w Polsce.

Naszym celem jest przekazanie hodowcom produktu, który będzie zawierał wartościową wiedzę hodowlaną w profesjonalnej oprawie dziennikarskiej.

Oto fundamenty naszego przedsięwzięcia:

  • Podstawą jest prezentowanie specjalistycznej wiedzy, której hodowcy gołębi potrzebują. Chcemy ściśle współpracować z hodowcami, aby treści prezentowane na łamach "Poradnika Hodowcy" były zawsze ciekawe.
  • Gołąb pocztowy, gołębie pocztowe Oprócz wartościowej wiedzy ważne jest przedstawianie danej wiedzy w okresie, w którym faktycznie jest ona potrzebna. Nikomu nie jest potrzebny w lipcu artykuł jak przygotować gołębie stare do sezonu lotowego. W lipcu każde chce czytać o gołębiach młodych i co można jeszcze zrobić, aby w sierpniu gołębie młode siadały czołowo.
  • Nasza gazeta będzie zawierała wiele działów, tak aby uniknąć monotonii. Nawet najciekawsze artykuły nie sprawią, że gazeta będzie dobra, jeśli nie będzie w niej nic poza tymi artykułami.
  • Gołąb pocztowy, gołębie pocztowe Aby powstała dobra gazeta specjalistyczna potrzebny jest odpowiedni zespół redakcyjny. Mieliśmy szczęście, bo udało nam się zebrać osoby, które są ekspertami w różnych dziedzinach, które są niezbędne do wydawania gazety na profesjonalnym poziomie.
  • Ponadto, wiemy, że nie po to płaci się za gazetę, żeby oglądać w niej same reklamy. Dzięki naszej gazecie zobaczysz, że reklama nie musi być elementem, który Cię denerwuje.

Wiemy, że o naszym sukcesie lub porażce zadecydują hodowcy. Dlatego naszym celem będzie zawsze zapewnienie hodowcom gołębi tego, czego potrzebują.

Notatnik Hodowcy - zeszyt do prowadzenia dokumentacji hodowlanej

Formularze & Druki PZHGP

Poradnik Hodowcy - wyznaczanie współrzędnych geograficznych punktu, obliczanie odległości pomiędzy punktami (odległość lotu), rysowanie trasy pomiędzy punktami (trasa lotu)

Kontakt z redakcją PH

Godziny pracy:

pon-pt: 9:30 - 16:00


Biuro redakcji:

+48 536 232 300


Dział reklamy:

+48 793 933 532

Tłumaczenie strony:

Partnerzy Poradnika Hodowcy: