Mistrzostwo Polski - maj 2013

Uwaga!
Konkurs już roztrzygnięto.
Zapraszamy do brania udziału w kolejnych edycjach

Weź udział w Mistrzostwie! Nagrodą jest publikacja reportażu lub wywiadu przedstawiającego hodowlę gołębi zwycięzcy na łamach czasopisma Poradnik Hodowcy.

Wielu naszych czytelników pisze do nas z zapytaniem (i jednocześnie z sugestią) czy Poradnik Hodowcy będzie organizował konkurs – Mistrzostwa Polski w oparciu o wyniki osiągane przez gołębie w lotach należących do współzawodnictwa PZHGP, tak jak ma to miejsce np. w naszej związkowej gazetce.

Pomysł ten bardzo nam się spodobał. Od razu zaczęliśmy myśleć o rodzajach współzawodnictwa, które moglibyśmy wprowadzić. Jako kreatywna redakcja chcemy wprowadzić coś nowego. Nie interesują nas bowiem mistrzostwa, które polegają na powielaniu klasyfikacji prowadzonej przez PZHGP, a różniący się tylko tym, że nie każdy się do niego zgłosi. Chcieliśmy czegoś innowacyjnego: konkurs oparty na „parametrze”, który pokaże inną cechę (wartość) gołębia lub hodowli. Myślę, że nam się udało, ale zanim opiszemy nasze współzawodnictwa, to krótka prezentacja założeń.

Mistrzostwa dla Wszystkich

Nie trzeba być czytelnikiem Poradnika Hodowcy, aby wziąć udział w mistrzostwach. Oficjalny formularz zgłoszeniowy oprócz bieżącego numeru czasopisma jest także dostępny na stronie internetowej www.poradnikhodowcy.pl/formularz. Może go pobrać, wypełnić i wysłać każdy hodowca, który lotuje w PZHGP.

Z pełną odpowiedzialnością nadajemy naszemu konkursowi tytuł Mistrzostw Polski, ponieważ może w nich wziąć udział każdy hodowcy, nie tylko czytelnik Poradnika Hodowcy.

Każdy miesiąc to osobne Mistrzostwo

Nasze Mistrzostwa będę dotyczyć pojedynczych miesięcy. A więc będzie Mistrzostwo Polski - maj 2013, Mistrzostwo Polski - czerwiec 2013 itd.

W miesiącu maju i czerwcu będą 2. rodzaje współzawodnictw, natomiast w lipcu będą 3 rodzaje współzawodnictw.

Nagrody za zdobycie Mistrzostwa

Nagrodą za zwycięstwo Mistrzostwa jest publikacja reportażu lub wywiadu przedstawiającego hodowlę gołębi zwycięzcy na łamach czasopisma Poradnik Hodowcy.

Najszybszy Gołąb w Polsce – maj 2013

Ideą tego współzawodnictwa jest przedstawienie najszybszych gołębi w Polsce, które brały udział w lotach PZHGP w miesiącu maj 2013r. Wygrywa gołąb, o największej sumie średniej szybkości lotu (m/min) z 3 wybranych lotów, które odbyły się od początku sezonu do końca maja 2013r.

Rekord Polski w Szybkości Lotu

Na podstawie wyników zgłaszanych w tym Mistrzostwie będzie prowadzony ranking najlepszych wyników za najszybszą średnią prędkość lotu gołębia (w jednym locie), na czele z Rekordem Polski w Szybkości Lotu.

Najlepszy Lotnik w Polsce – maj 2013

Ideą tego współzawodnictwa jest przedstawienie najlepszych gołębi w Polsce (na podstawie zdobytych punktów szwajcarskich), które brały udział w lotach PZHGP w miesiącu maj 2013r. Wygrywa gołąb, o największej sumie punktów szwajcarskich z 3 wybranych lotów, które odbyły się od początku sezonu do końca maja 2013r.


Zgłoszenia

Zgłoszeń należy dokonywać na oficjalnym formularzu zgłoszeniowym, który dostępny jest w majowym numerze czasopisma lub na stronie internetowej:

www.poradnikhodowcy.pl/formularz

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 20 czerwca 2013 r. na adres redakcji:

Poradnik Hodowcy
os. Konstytucji 3 Maja 10F/82
67-100 Nowa Sól

Istnieje możliwość przesłania skanu lub zdjęcia formularza zgłoszeniowego w wersji elektronicznej na adres e-mail: redakcja@poradnikhodowcy.pl

Zgłoszenia: nieczytelne, niekompletne lub bez potwierdzeń nie będą uwzględniane.

Notatnik Hodowcy - zeszyt do prowadzenia dokumentacji hodowlanej

Formularze & Druki PZHGP

Poradnik Hodowcy - wyznaczanie współrzędnych geograficznych punktu, obliczanie odległości pomiędzy punktami (odległość lotu), rysowanie trasy pomiędzy punktami (trasa lotu)

Kontakt z redakcją PH

Godziny pracy:

pon-pt: 9:30 - 16:00


Biuro redakcji:

+48 536 232 300


Dział reklamy:

+48 793 933 532

Tłumaczenie strony:

Partnerzy Poradnika Hodowcy:Reklama:Twoja Reklama
może być w tym miejscu!

tel. +48 536 232 300